Neden Zumba Yapmalısınız?

Zumba Kursu
 • Kalbinizi Koruyun

  Her yaş düzeyine uygun ritimdeki müziklerle yapılabilen Zumba, kalp ve damar sağlığını korumaya yardımcı olur. Dans yeteneğine sahip olmayı gerektirmeyen ve herkesin zorlanmadan yapabileceği Zumba dolaşım sisteminin etkin şekilde çalışmasına, böylelikle kalp ve damar hastalıklarının önlenmesine yardımcı olur.

 • Kilo vermenin en eğlenceli hali

  Fazla kilolardan kurtulmak için yapabileceğiniz en eğlenceli egzersizleri bir araya getiren Zumba, sürekli aynı hareketleri tekrarlamanın rutin sıkıcılığından kurtulmanızı ve fazla kilolarınızdan eğlenerek kurtulmanızı sağlar. Sevdiğiniz müzikler eşliğinde dans ederek fitness yapacağınız için zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, bu şekilde eğlenirken fazla kilolarınızdan çok daha kolay kurtulacaksınız.

 • Vücudunuzu sıkılaştırın

  Bölgesel ve genel olarak vücudun şekillendirilmesinde oldukça etkili olan Zumba egzersizleri, bel çevresindeki yağlanmadan göbek bölgesinin inceltilmesine kadar bedeni şekillendirme konusunda herkes için en faydalı fitness programlarındandır. Kısa sürede, sıkılmadan son derece eğlenceli egzersizlerle, vücudun tamamının şekillenmesine yardımcı olur.

 • Zumba ile Metabolizmanızı Hızlandırmak Çok Kolay

  Ritmik müzikler eşliğinde yapacağınız Zumba egzersizleri kısa sürede yüksek kalori harcamanızı sağladığı için zayıflamanıza yardımcı olurken gün boyunca metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını, böylelikle egzersiz sonrasında da kilo vermeye devam etmenizi sağlar. Metabolizma hızınız ne kadar yüksek olursa fazla kilolarınızdan o kadar hızlı kurtulacağınız için Zumba bu konuda da biçilmiş kaftandır.

 • Kronik Yorgunluğa Son

  Vücut direncini kısa sürede arttıran Zumba egzersizleri, özellikle kent yaşamında artık herkesin ortak problemi olan kronik yorgunlukla baş etmenin en faydalı ve eğlenceli yoludur. Bu fitness programına devam edenlerin kondisyonu günden güne biraz daha arttığından, bedenin direnç kazanması sayesinde kronik yorgunluk problemlerinden de geri dönmemek üzere kurtulabilirsiniz.

Adresimiz : Sarıkaya Sok. No: 5/7 Dervişoğlu Kozzy Life Şafak Apt. Dükkan 1 Kozyatağı / İstanbul
E-posta : info@shakadance.com
Telefon : 0 (216) 410 00 64
Telefon : 0 (216) 411 44 42

Sizi Hemen Arayalım!

Ritmik ve yüksek enerjili Latin danslarından esintilerin hakim olduğu Zumba, günümüzde dünya çapında en yaygın uygulanan dans kökenli fitness programıdır. Aerobik hareketlerini pek çok Latin dansı figürüyle birleştiren bu modern çağın fitness programı yapması eğlenceli olduğu kadar beden açısından da birçok açıdan faydalıdır. Salsa, Merenge, Mambo, Samba gibi popüler Latin danslarından figürlerin aerobik hareketleriyle birleştirdiği Zumba egzersizleri; hızlı veya yavaş ritimli müziklerle bedeni şekillendirmeyi, fiziksel direnci arttırmayı ve metabolizmayı hızlandırmayı hedefler.