Neden TRX Yapmalısınız?

Zumba Kursu
 • Kısa Sürede Maksimum Fayda

  TRX egzersizlerinin bu kadar popüler olmasının en önemli nedeni; bu fitness sisteminin zaman ve mekâna dair kısıtlamalardan kurtulmanızı sağlamasıdır. 1 saatinizi vereceğiniz pek çok egzersizden çok daha fazla kaloriyi yarım saat dahi harcamadan yakma fırsatı sunan TRX, üstelik sadece belli bölgeler yerine tüm bedeni etkili biçimde çalıştırma imkânı sağlar.

 • Kilo Vermenin En Hızlı Yolu

  Başı uzun zamandır fazla kilolarıyla dertte olan ve pek çok egzersizi denemesine rağmen sonuç alamayanlara yepyeni bir egzersiz sistemi sunan TRX, asgari süre harcayarak azami düzeyde kalori harcama olanağı sunar. Kısıtlı bir süre zarfında bedensel özelliklere bağlı olarak maksimum seviyede enerji harcanmasının ötesinde bu egzersizler metabolizma hızının arttırılmasını da sağlar.

 • Bölgesel Yağlanmaya Son

  Karın, bel, göğüs, basen ve kalça bölgelerindeki yağlanma günümüzde kadın erkek demeden herkesin ortak problemi haline dönüşürken TRX egzersizleri sayesinde bu bölgeler mümkün olan en etkili şekilde çalıştırıldığından bölgesel yağlanmadan hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Belli duruş pozisyonlarında yapılan TRX egzersizleriyle hedeflenen bölgeyi etkili çalıştırabilir, egzersizin bölgesel incelme istenen spesifik bölgeleri yoğun şekilde çalıştırmasını sağlanabilir.

 • Metabolizmanızı TRX ile Hızlandırın

  Kısa sürede tüm bedeni etkin şekilde çalıştırma imkânı sağlayan TRX egzersizleri size sadece bu kısa süre zarfında fayda sağlamakla kalmaz. Dolaşım sistemini aktive ederek, metabolizmanızı uyandıran bu egzersizler gün boyunca beden sağlığınızın korunmasına yardımcı olmayı sürdürür. TRX ile kardiyovasküler egzersizler yaparak, metabolizmayı gün boyu dinç tutmak mümkün.

 • Çok Zaman Ayırmanıza Gerek Yok

  TRX egzersizleri sayesinde saatlerce spor salonlarında zaman geçirmenize, her gün dakikalarınızı koşu bandı üzerinde geçirmenize gerek kalmıyor. TRX, bilhassa günlük yaşamın yoğun temposu yüzünden egzersiz yapmaya vakit bulamadığından şikayetçi olanlar için biçilmiş kaftan…

Adresimiz : Sarıkaya Sok. No: 5/7 Dervişoğlu Kozzy Life Şafak Apt. Dükkan 1 Kozyatağı / İstanbul
E-posta : info@shakadance.com
Telefon : 0 (216) 410 00 64
Telefon : 0 (216) 411 44 42

Sizi Hemen Arayalım!

Form tutmanın ve vücut direncini arttırmanın son dönemdeki en popüler yolu olan TRX, kısa bir süre zarfında dünyaca ünlü sporcuların bile vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Gün içinde zamanınızı nerede geçirdiğiniz fark etmeden ve saatlerinizi kapsamlı fitness programlarıyla harcamanıza da izin vermeyen bu modern çağın egzersiz sistemi mekân sınırlamasını ortadan kaldırıyor. Fit kalmanın en etkin yolu olarak kabul edilen TRX, beden sağlığınızın korunmasına tek bir cümleyle ifade edilemeyecek kadar çok yönlü katkı sağlar.