Suadiye TRX Dersi

Fit olmak için her gün saatlerce harcamaya gerek bırakmayan, zamandan en yüksek verimlilikle faydalanmanızı sağlamak üzere geliştirilen TRX, ABD’de profesyonel sporcuların fitness programlarında kullandığı ülkenin en popüler sistemidir. Bu sistemde kullanılan TRX aparatı, sadece vücut ağırlığını kullanarak çalışma için gerekli direncin istenen zorluk seviyesinde kolayca ayarlanmasını sağlar. Suadiye TRX dersi eğitimlerimize katılarak kısa sürede tüm beden kaslarının, son derece etkili şekilde çalıştırılmasını sağlayan bu fitness sistemine hemen başlayabilirsiniz.

Sınırsız hareket alternatifi sunan TRX fitness sisteminde yapılabilecek hareketler sadece kişinin hayal gücüyle sınırlıdır. Sürekli olarak egzersiz programlarına dahil edilebilecek yeni hareketlerin keşfedildiği bu sistem sayesinde saatler harcamadan istediğiniz fiziksel zorluk seviyesinde egzersiz yapabilirsiniz. Spor salonlarında uzun saatler harcanan ve yine de istenen sonuçların alınamadığı egzersizler farklı olarak TRX kullanarak yarım saatlik bir programla, bu tür egzersizlerle elde edemeyeceğiniz sonuçlar alabilirsiniz. Hareketler arası geçişin bile 5-10 saniyede yapılabildiği sistem, salonlarda aletler arasında gidip gelirken ve sıra beklerken harcadığınız süre dahilinde tüm antrenmanınızı bitirmenizi sağlar. Hızlı sonuç veren, çalışması zevkli ve yüksek verimlilikle tüm kas gruplarını çalıştırma imkanı sunan TRX ile egzersiz yapmak, kısa bir süre içinde yaşam kalitenizi yükseltecektir.

NBA oyuncularından UFC dövüşçülerine, Amerikan Futbolu oyuncularından Olimpik yüzücülere kadar ABD’de her geçen gün daha fazla profesyonel sporcu tarafından kullanılmaya başlanan TRX egzersiz yeni başlayanlar tarafından da Olimpik sporcular tarafından da kullanılabilir. Fiziksel direnç ve kondisyon seviyesine göre hareketlerin zorluk derecesi ayarlanabildiği için hangi kilo ve yaşta olduğunuz fark etmez. Egzersiz yapmaya yeni başlayanlar zorlanmadan kullanabilecek TRX ile bölgesel olarak çalışma imkanı da bulunur. Haftada üç gün, günde 30 dakikada kadar bu sistemle egzersiz yaparak hızla fazla kilolarınızdan kurtulabilir, uzun zaman boyunca çalışmanıza karşın dilediğiniz gibi şekillendiremediğiniz vücudunuzu istediniz forma sokabilirsiniz.