Evlilik kararı aldıktan sonra düğünle ilgili her şeyi planladık ancak iş düğün dansına gelince eşim de ben de takılıp kaldık. Bu zorlu günlerde iyi ki ShakaDance yanımızdaydı. Sağ olsunlar bizimle düğün öncesi çok fazla zaman kalmamış olmasına rağmen oldukça yakından ilgilendiler. Güler yüzlü eğitmenler hiç moralimizi bozmamamızı, düğünümüzde dansımızla herkesi büyüleyeceğimizi söylediler. Ve öyle de oldu…
Düğün hazırlıklarını aksatmadan düğün dansı eğitimini bizim için en uygun saatlere alan Shaka Dance eğitmenleri sayesinde düğümüzde tüm arkadaşlarımızın ve akrabalarımızın beğenisini kazanan bir dans gösterisi sergiledik. Arkadaşlarımız hala bizim dansımızı konuşuyor ve birçok arkadaşım da bana böyle güzel dans etmeyi nereden öğrendiğimi soruyor. Nereden olacak, tabi Shakadance düğün dansı kursundan…

Seçil

Bir dansçı olarak çok keyifle dans öğrendiğim bir yer Kozyatağı Shaka dans başta Evren olmak üzere tüm hocalarıma sonsuz teşekkürler ve sevgiler.

Alan

Eğlenceli ortamıyla daha önce gittiğim pilates kurslarından çok daha pozitif hissettiren Shaka Dance sayesinde bu defa pilatese başladıktan birkaç hafta sonra kursu bırakmadım. Vücudumu forma sokmak için şimdiye kadar çok denemem olmuştu ama bazen pilates eğitmenlerinin yetersizliği bazen de ortam yüzünden hep kursu kısa sürede bırakmıştım. Buradaysa eğitmenlerin hepsi işinin uzmanı ve zaten tanınmış kişiler. Genellikle dans kursu olarak tanınsa da Shaka benim tavsiye edebileceğim en kaliteli pilates kursu diyebilirim. Bu kadar profesyonel eğitmene karşın ortamsa her zaman eğlenceli olmasıysa kursa devam etmenin en önemli nedenlerinden. Plates için Shaka Dance’i seçenler kesinlikle sıkılmadan, uzmanlar eşliğinde pilates yapabileceğinden emin olabilir.

Zeliha

Bir iki parçalık Latin kombinasyonu öğrensem yeter diye başladım, sonrasında Shakadance ‘ın sağladığı olanaklar ve Türkiye çapında tanınan eğitmenleri ile adım adım dans yarışmalarına hazırlanıyorum. Samimi, kaliteli ve eğlenceli ortamı eminim ki içeri girdiğinizde kendini hissettirecek ve günlük stresten kafanızı dağıtmanız için ilaç gibi gelecek.

Nisan

Sosyal medyada paylaşılan videoları gördükçe Latin danslarına hep özenirdim. En sonunda Shaka Dance ile bu heves ettiğim dansları öğrenmeye karar verdim ve harekete geçtim. Samimi bir ortam olmasına karşın tüm eğitmenlerin işinde profesyonel olduğu Latin dans kursunun ilk gününden belli oluyordu. Zaten birkaç günde ortama ısındım ve dans etmeyi de büyük keyifle öğrenmeye başladım. Kursa başlayalı henüz birkaç ay oldu ancak şimdiden hem vücudumdaki değişimi fark ediyorum hem de düzenlenen etkinliklerde dansımla beğeni topluyorum. Her hafta yepyeni hareketler öğrenmenin dışında dans etkinlikleriyle sürekli yeni insanlar tanıyorum. Shaka Dance ile tanıştım tanışalı sosyal çevrem baya genişledi ve genişlemeye de devam ediyor.

Teşekkürler, iyi ki varsınız…

Gürhan

Kilo vermek amacı ile Shakadance Zumba kursuna başlayıp amacıma ulaştıktan sonra Latin dansına devam ederken aynı zamanda oryantal  derslerine başladım. Bu sayede eğlenerek 3 ayda istediğim kiloya gelerek bel ve sırt ağrılarımdan kurtulup güzel arkadaşlıklarla beraber ayrı bir aile çevrem oldu. 7 aydır Shaka Dance ’a devam ediyorum umarım 7. yılını beraber kutlamak nasip olur çünkü dansı ve Shaka dansı bırakmaya hiç niyetim yok.

Rafiye

Yaklaşık 3 sene önce Shaka Dance gerçekten de hayatıma şaka gibi girdi. İçeri girer girmez sizi karşılayan güler yüzlü çalışanları, sıcacık ev gibi hissedeceğiniz ortamı, karşılaşabileceğiniz en iyi eğitmenlerin sayesinde hayatınızın olmazsa olmazlarından birine adım atmış oluyorsunuz. Pilates sayesinde istenmeyen kilolara veda ediyor, Barpiyo sayesinde kaslarınızı esnetiyor, Zumba sayesinde ise müthiş bir kardiyo yapıyorsunuz ve eğlencesi, neşesi, yarattığı enerji patlaması da yanımıza kar kalıyor. Herkese tereddüt etmeden tavsiye edebileceğim en renkli, en kahkahası bol, enerjisi en yüksek yerdir Kozyatağı Shaka Dance.

Nurhayat

Bir türlü kurtulamadığım fazla kilolarımla vedalaşmamı sağlamakla kalmayıp senelerdir hayal ettiğim vücuda kavuşmamı sağladığınız için hepinize çok teşekkürler. Shaka Dance, hayatımı değiştiren TRX ile tanıştığım ve kolay kolay da ayrılmayacağım yer. Başladığımdan bu yana yeni programlarla sürekli ilgimi taze tuttular. Her gün spor salonuna gidip, sürekli aynı hareketleri yapmaktan sıkılanlara kesinlikle tavsiye ederim. TRX programları hem çok eğlenceli hem vücuttaki tüm kasları çok etkili şekilde çalıştırıyor hem de insanın sıkılmaya vakti kalmıyor. Klasik egzersiz programlarının sahip olmadığı oldukça esnek ve farklı bir egzersiz mantığına sahip olan TRX sayesinde fit bir vücuda sahip oldum. Shake eğitmenlerinin profesyonelliği ve samimi tavrı sayesinde vücudumla bunca yıldan sonra tekrar barıştım. ShakaDance’ın TRX kurslarını şiddetle tavsiye ederim.

Timur

Shakadance ile tanıştığım Zumba’nın fitness seviyemi yükseltmede bu kadar etkili olacağını tahmin edemezdim. Formumu koruyacağım diye senelerimi koşu bandı, bisiklet üstünde saatler harcadığıma üzülüyorum çünkü Zumba yapınca hem çok daha fazla kalori yakıyorum hem vücudumun her yerini çok daha etkili şekilde çalıştırıyorum. Geçirdiğim eğlenceli vakitse cabası. Shakadance eğitmenleri Zumba derslerini çok eğlenceli, adeta bir parti havasında yapıyor. Kursta tanıştığım ve arkadaş olduğum insanlarla birlikte sanki dışarı çıkıp bir partiye gitmişiz gibi her derste eğleniyoruz ve Zumba yaparken bir yandan da koşu bandı üzerinde yakamayacağımız kalorileri yakıyoruz. Bu yaza formda girmemi önce Shakadance eğitmenlerine sonra Zumbaya borçluyum. Benim gibi formunu korumaya özen gösteren ve eğlenerek egzersiz yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Bence Shakadance’a gidip Zumbayı kesinlikle denemelisiniz.

Serap

Hayatın stresinden uzak, kendimi rahat hissedebileceğim ve öğrendiğim dansı evrensel kuralları çerçevesinde öğrenebileceğim bir dans ortamı arayışı içerisindeyken yolum SHAKADANCE ile kesişti. Alanının en iyilerinden oluşan, güler yüzlü, yeteneklerinin aksine gayet mütevazı, iletişime açık ve bence bir dans öğrencisi için en önemlisi nasıl öğreteceğini bilen eğitmen kadrosuyla burası dansın adresi niteliğinde bir okul! Ayrıca ulaşımının basit olması da başka bir tercih sebebi. Eh bir dans okulundan başka ne beklenir! Tamda aradığım yerdeyim. Teşekkürler SHAKADANCE…

Oktay