Neden Lindy Hop Yapmalısınız?

Zumba Kursu
 • Lindy Hop Yapın Sağlıklı Kalın

  Her yaş grubuna hitap eden, çoklu yönlü bir dans olarak Lindy Hop kaç yaşında olursanız olsun metabolizmanızın hızlanmasına ve gün boyu aktif şekilde çalışan dolaşım sisteminiz sayesinde sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Hızlı ritimli danslar eşliğinde yapılan eğlenceli danslarıysa Lindy Hop dansını özellikle fit kalmak isteyenlerin favorisi yapıyor.

 • Ruhunuzu Özgürleştirin

  Belli bir akışı olmayan ve böylelikle kişiye özgürlük hissi veren Lindy Hop katı kuralları olan bir salon dansı değildir. Bu özelliğiyle herkesin karakterine özgün şekilde, yaratıcılığını dilediği gibi kullanarak dans etmesine imkân tanır. Adımlamadan duruşa pek çok katı kuralın olduğu dans stilleri size hitap etmiyorsa Lindy Hop tam da size göre…

 • Fazla Kilolarınızla Vedalaşın

  Fit bir bedene sahip olmaya ihtiyaç duymadan yapabileceğiniz Lindy Hop dansı eğlenerek zaman geçirerek, farkına dahi varmadan başınıza dert olan fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Bir saatlik Lindy Hop dersi sayesinde spor salonlarında yapacağınız sıkıcı egzersizlerden çok daha fazla kalori harcayabilirsiniz.

 • Stresten Kurtulmanın Keyfine Varın

  Eğlenceli geçen Lindy Hop dersleri sırasında zamanında nasıl geçtiğini fark etmeyeceğiniz için gündelik yaşamın yoğun stresinden de farkında bile olmadan kurtulursunuz. Negatif düşüncelere sebep olan ve zihninizi yoran olumsuz düşüncelerden sıyrılmanıza yardımcı olan Lindy Hop, zihninizi boşaltmanız konusunda düşündüğünüzden de daha faydalı olacaktır.

 • Yepyeni Bir Sosyal Ortam

  Lindy Hop özgür ruhlu ve oldukça eğlenceli bir dans olarak kısa sürede meraklılarının yaşam tarzında köklü değişimlere yol açtığından, bu dansla tanıştıktan sonra sosyal çevrenizde de rengarenk kişiliklerin yer almaya başladığını fark edersiniz. Sosyalleşmek için ideal olan Lindy Hop, yeni insanlarla tanışmak ve sosyal çevresini zenginleştirmek isteyenlere tahmin ettiğinden de daha fazla seçenek sunar.

Adresimiz : Sarıkaya Sok. No: 5/7 Dervişoğlu Kozzy Life Şafak Apt. Dükkan 1 Kozyatağı / İstanbul
E-posta : info@shakadance.com
Telefon : 0 (216) 410 00 64
Telefon : 0 (216) 411 44 42

Sizi Hemen Arayalım!

Sadece eğlenceli bir dans olmanın ötesinde kendine özgü bir kültüre sahip olan Lindy Hop, bu dansın tutkunu olanların giyim tarzından dinlediği müziklere kısa sürede tüm yaşamını değiştirir. 1920-30 döneminin günümüze ulaşan ölümsüz danslarının sentezinden oluşan Lindy Hop, bu dönemin ruhunu yansıtarak özgür ruhlu ve pek çok tarzla iç içe geçmiş bir danstır.