Neden Latin Dansları?

Zumba Kursu
 • Kilo Vermenin En Eğlenceli ve Etkili Yolu

  Her yaşa uygun ritimdeki müziklerle yapılabilecek kadar çok yönlü olan Latin dansları, ortalama bir saatlik egzersizi eğlenerek yaparken farkında bile olmadan yüzlerce kalori harcamanızı sağlayacaktır. Dans eğitimi sırasında harcadığınız bu kaloriye ek olarak dolaşım sisteminiz etkin şekilde çalıştığı için tüm gün boyunca faal olmayı sürdürecek, bu da metabolizmanızı çok daha hızlandıracaktır. Metabolizma hızınızın arttıkça daha fazla enerji harcayacağınızdan kilo vermek de kolaylaşır.

 • Kalp ve Damar Sağlığınızı Koruyun

  Ritmik hareketlerin düzenli tekrarlanması ve adımlama metotlarıyla kalp ve damar hastalıklarıyla savaşmaya yardımcı olan Latin dansları, dolaşım sistemindeki bozukluklara bağlı olarak gelişen pek çok kalp ve damar hastalığına karşı koruma sağlar. Dolaşım sisteminin etkin çalışması sonucu sağlığınız, yaşam kalitenizle birlikte artar.

 • Postürünüzü Düzeltir, Kondisyonunuzu Arttırır

  Latin danslarıyla vücut direnciniz günden güne biraz daha artarken iskelet ve kas sisteminde problemlere bağlı olarak ortaya çıkan postür bozukluklarından da kurtulursunuz. Modern çağın problemi olarak kabul edilen kamburluk başta olmak üzere bu eğlenceli danslarla kısa sürede iskelet ve kas sistemine bağlı problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.

 • Stresinizi Pozitif Enerjiye Dönüştürür

  Şehir hayatının kalabalıklar içinde geçen ve iş yükünün sürekli omuzlarda hissedildiği stresli yaşamından sıyrılarak, tüm negatif düşüncelerden uzaklaşma fırsatı sunan Latin dansları bedeniniz için olduğu kadar zihin sağlığınızın korunmasına da deste verir. Latin danslarıyla iş, sosyal ve özel hayatın tüm stresini üzerinizden atabilir ve zihninizi boşaltarak rahatlayabilirsiniz.

 • Yepyeni bir Sosyal Çevre

  Fiziksel ve zihinsel anlamda pek çok fayda sağlayan Latin dansları sosyal yaşamınıza da yepyeni bir soluk getirecek, sizinle ortak zevklere sahip yeni arkadaş gruplarına girmenizi sağlayacaktır. Yeni insanlarla tanışmanın en eğlenceli yolu olarak, Latin danslarıyla daha önce deneyimlemediğiniz yepyeni sosyal ortamlara girebilirsiniz.

Adresimiz : Sarıkaya Sok. No: 5/7 Dervişoğlu Kozzy Life Şafak Apt. Dükkan 1 Kozyatağı / İstanbul
E-posta : info@shakadance.com
Telefon : 0 (216) 410 00 64
Telefon : 0 (216) 411 44 42

Sizi Hemen Arayalım!

Yüksek enerjili ve her yaştan insanın ruhuna hitap eden Latin dansları; sıkı, fit ve estetik algılara hitap eden bir vücuda sahip olmanın kilit anahtarını elinde tutuyor. Şehir yaşamının günlük monotonluğundan kurtulmak ve kent yaşamının yoğun stresinden sıyrılma konusunda da faydalı olan Latin dansları iskelet ve kas sisteminin etkin şekilde çalıştırılması, dolaşım sisteminin desteklenmesi ve metabolizmayı hızlandırma gibi fiziksel anlamdan da pek çok açıdan fayda sağlar.