Kids Club

Çocuk Dans Kursları
Çocuk Dans Kursları

Çocuk dans kursumuz çocukların fiziksel gelişimine katkıda bulunarak daha sağlıklı yetişmelerini sağlamaktadır. Özel dans eğitimleri verdiğimiz kursumuzda çocukların öncelikle hangi danslara ilgi duyduklarını belirleyerek derslere başlamaktayız.

Shaka Dans Okulumuz’ un profesyonel eğitmenleri ile çocukların geleceklerine ve hayatlarına olan bakış açılarını geliştirerek onlara bir yol haritası çizmekteyiz.

Fiziksel ve ruh sağlığı gelişiminde dansın etkisi büyüktür. Kendilerini ifade etme, sosyal çevreye ayak uydurma, vücutlarını tanıma imkânlarına sahip olmalarını sağlayacak derslerimizle özgüvenleri artacaktır.

Çocuklarınızın Sosyalleşmesine İzin Verin

Sosyal hayat içerisinde kendine yer edinemeyen çocukların müziğin ritmiyle beraber beden dilleriyle iletişime geçmeleri onları rahatlatan ve diyalog kurma konusunda gelişme göstermelerini sağlayan önemli etkenlerdendir. Kursumuzdan alınan dans dersleriyle çocuğunuzun olaylara bakış açısı ve yorumu olumlu yönde değişeceği gibi zihinsel faaliyetlerini ileriki yaşamını etkileyecek kadar geliştirilebilir.

Dansla Birlikte Çocuklarınızdaki Büyük Değişimi Fark Edeceksiniz

Çocuklarınız, kendilerini ifade etmekte zorlanmayacakları dans derslerimizde eğlenceli vakitler geçirebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir ve eğitmenlerimizin tecrübelerinden faydalanabilirler.

Devinimsel (motorik) ve ritim gelişmeleri
Kendini ifade etme yeteneğin artması
Öz-güven eksikliğinin ortadan kalkması
Arkadaşlık ilişkilerinin gelişmesi
Algılama yetilerinin güçlenmesi
Karar verme mekanizmaları ve kararlarda söz sahibi olmaları konularında gelişme göstereceklerdir.
Dayanışma, Birliktelik ve Kendine Güven
Çocuklarınızın, birliktelik ve birlikte yer alma yeteneği, dayanışma, duygusal anlatım, ortak duygu, kendine güven konularında yol kat etmelerini sağlayan en önemli aşamalardan biri de danstır. Çocuklarınızın kendilerini hem kültürel hem sosyal yönden ifade etmelerini sağlamak istiyorsanız Shaka Dans Kursumuz tam size ve çocuklarınıza göre…