Düğün Dansı Kursu

Halk Oyunları Kursu

Düğün Dansı sırasında fark yaratmanızı sağlayacak, çalışma hayatının stresinden ve şehir yaşamının yoğun temposunun getirdiği monotonluktan kurtulmanızı garantileyen halk oyunları kurslarımız rutin temponuzun dışına çıkarak, yepyeni bir sosyal çevreye sahip olmanızı ve Anadolu coğrafyasının binlerce yıllık tarihini yansıtan pek çok yörenin halk oyunlarını profesyonel eğitmenlerimizden öğrenmenizi sağlar. Karadeniz yöresiyle özdeşleşmiş horon kurslarından adı Ege bölgesiyle birlikte anılan Zeybek kurslarına, tamamı uzun yılların deneyimine ve eğitimcilik konusunda üstün vasıflara sahip olan eğitmenlerimizden istediğiniz her yörenin oyununu öğrenebilirsiniz. Halk oyunları kursu eğitimlerimizde her düzeye hitap edecek seviyelerde eğitim veriyor.

Sağlıklı Kalmanın En Eğlenceli Yolu

Halk oyunlarıyla monoton şehir yaşamının beraberinde getirdiği hareketsizle ilgili tüm sağlık sorunlarından mümkün olan en eğlenceli yoldan kurtulur, spor yapmanın getirdiği sağlıkla birlikte girdiğiniz yeni sosyal ortamlarla kısa sürede stresinizi de atarsınız. Misket, Zeybek, Horon, Halay gibi dansların yanı sıra Roman havası ve çocuklara özel yöresel halk oyunları konusunda da eğitim vermekteyiz. İç Anadolu kültürünün birbirinden farklı figürlere ev sahipliği yapan, çok figürlü halk oyunlarından yüksek enerjisiyle dünyanın dört bir yanından insanların öğrenmeye geldiği Karadeniz bölgesinin efsane Horonuna kadar sevdiğiniz yörenin halk oyunlarını kısa sürede öğreneceğinizden emin olabilirsiniz. Kültürümüzün en önemli parçalarından olan yöresele folklorik dansların en çok ilgi gören çeşitlerini her yaşa hitap edecek düzeyde öğreten eğitimcilerimiz, dans konusunda olduğu kadar halk oyunu kursu eğitiminde hızla gelişmenizi sağlayacak öğretim konusunda da uzmandır.

Hemen Kayıt Olun

Halk oyunları kurs kayıtlarımız hala devam etmekte, sizlerin taleplerine göre farklı yörelerin oyunlarının öğretileceği ve birbiriyle uyum sağlayacak öğrencilerin seçildiği yeni sınıflar oluşturmaktayız. Dilediğiniz yörenin halk oyununu, gören herkesin beğenesini kazanacak ve ilgisini çekecek şekilde oynamak ve kurs eğitimlerimize biran önce başlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Uzman eğitmenlerimizin bol uygulama yaparak, kısa sürede seçtiğiniz yöresel halk dansında uzmanlaşmanızı sağlayacağı eğitimlerimizle ilgili daha fazla ilgi almak veya yalnızca aklınıza takılan konularda kurs ve eğitimlerimizle alakalı bilgi almak için de haftanın hangi gününde olduğumuza bakmaksızın bize ulaşabilirsiniz.