Shaka Dance
İstanbul Kadıköy’ ün en nezih bölgesinde bulunan SHAKADANCEshakdance-ataturk ulusal çapta ve evrensel platformlarda birçok başarıya imza atmış olan eğitimcileriyle dans tutkunlarına eğitim vermektedir.

Kaliteli ve akademik metotlarla yediden yetmişe her bireyin keyif dolu dakikalar geçirmesini sağlayarak, dostane ilişkiler kurmak adına birçok dans etkinliklerine imza atan okulumuz, tüm katılımcılarına gösteriler ve organizasyonlarla öğrendiklerini izleyicilerle buluşturma fırsatları sunmaktadır.

Kozyatağı’nda bulunan SHAKA DANCE ’ın koordinatörlüğünü ve işletmeciliğini, Evren BÜYÜKSARIOĞLU yürütmektedir.

Vizyonumuz: Binlerce bireyi; egolarından arınmış, yaşamanın keyif ve tutku dolu etkinliklerinden beslenerek, samimi, evrenin en iyi iletişim aracı ve duyguları ortaya çıkarma sanatı olan DANS ile buluşturmak ve SHAKADANCE’ın büyülü atmosferine dâhil edip, daha sağlıklı, özgüveni yüksek, özgür bireyler yetiştirilmesini sağlamaktır.

Misyonumuz: SHAKADANCE için dansın bir tutku haline dönüşmesi her şeyin üstündedir. Kurulduğumuz günden bu yana çalışmalarımızdaki temel hedef, dans alanında özgün figürler ve koreografiler ortaya çıkararak klasik metotların dışına çıkarak dansa yeni bir soluk getirmektir.

Kültür, Sanat ve Eğlencenin Buluşma Noktası
Kurslarımızda sadece dans eğitimi verilmeyip, aynı zamanda kültür ve sanat adına yapılan etkinliklere de yer verilmektedir. İstanbul ve tüm Türkiye’ de gerçekleştirdiğimiz dans, kültür ve sanat etkinliklerimizle katılımcılarımızın kişisel gelişim süreçlerine önemli katkılar sağlamaktayız.

Profesyonellik, özgünlük ve yaratıcılık gerektiren tüm sanatsal çalışmalarda Shaka Dance yanınızdadır.

Shakandance İstanbul Anadolu yakasında, Bağdat Caddesi, Kozyatağı, Suadiye, Bostancı ve Kazasker semtlerinin ortasında bir konumda bulunmaktadır. Ulaşım için iletişim sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Vizyonumuz

Binlerce bireyi; egolarından arınmış, yaşamanın keyif ve tutku dolu etkinliklerinden beslenerek, samimi, evrenin en iyi iletişim aracı ve duyguları ortaya çıkarma sanatı olan DANS ile buluşturmak ve SHAKADANCE’ın büyülü atmosferine dâhil edip, daha sağlıklı, özgüveni yüksek, özgür bireyler yetiştirilmesini sağlamaktır.

Misyonumuz

SHAKADANCE için dansın bir tutku haline dönüşmesi her şeyin üstündedir. Kurulduğumuz günden bu yana çalışmalarımızdaki temel hedef, dans alanında özgün figürler ve koreografiler ortaya çıkararak klasik metotların dışına çıkarak dansa yeni bir soluk getirmektir.