Dans hayatına 2005 yılında Latin Dansları ve Jazz Dance eğitimi alarak başlayan Evevren_shakadance-dans-okuluren Büyüksarıoğlu aynı yıl Show Salsa Grup dalında katıldığı 2.Salsa Cumhuriyet Kupası Yarışması’nda  Türkiye 3.sü oldu. 2008 yılından bu yana Latin Dansları eğitmenliği ve 2009 yılından bu yana da ZUMBA eğitmenliği yapan Evren aynı zamanda Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nda Dans Sporu ve Sportif Sosyal Danslar olmak üzere iki ayrı branşın Organizasyon Kurul Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Hip Hop ve Break Dance öğrenmeye  2004 yılında başlayan Tolga BOSTANCI tolga_shakadance-dans-okulu2010 yılı Türkiye Dans Sporları Federasyonu Serbest Stil Eğitim Seminerine katılarak  1. Kademe Antrenörlük Belgesi almaya hak kazandı.
2009 ile 2014 arası Danskeyfi Dans Akademilerinde, 2011 yılında Çanakkale’de Troia Dans Okulu’nda  Hip Hop ve Break Dance eğitmenliği yapan Tolga Bostancı 2011 yılında katılmış olduğu “Van için Break Dance” yarışmasında Toprock dalında Türkiye Birinciliğine sahiptir.
Aynı zamanda son bir kaç yıldır dans adına çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de  yer almaktadır.

Türkiye’de ve yurtdışında branşlarında çok başarılı eğitmenlerden eğitim alan Emir ;emir_shakadance-dans-okulu

2009 yılından beri  New Style Hip Hop , Popping ve House dersleri verirken bir yandan da  2008 yılından bu yana Hande Yener, Kenan Doğulu, Hepsi, Yonca Evcimik,  Atiye ve Gülşen gibi bir çok sanatçının konser ve kliplerinde, Türkiye’de ve Yurt Dışında bir çok organizasyonda Dansçı, Koreografve Asistan Koreograf  olarak bulunmaktadır..

2010 yılı’ndan bu yana Türkiye Dans Sporları Federasyonu Serbest Stil Antrenörü olanerhan_shakadance-dans-okulu Erhan KIRCA aynı branşta 2012 yılından bu yana Hakem olarak görev yapmaktadır.
2010 Yılında İDO(international dance organizasyon) ALMANYA hip hop  yarışmasında Türkiye  adına yarışmıştır.
2010 yılı 2016 yılları arasında Mady Dans eğitim merkezinde Eğitmenlik yapmıştır.
2010 ile 2016 arası Katıldığı TDSF dans yarışmalarında hazırladığı grupların dereceleri bulunmaktadır.
2016 yılında Street Dance Carnaval Show Zone yarışmasında ekibiyle birlikte  katıldığı yarışmada ikinci olmuştur.

Aktif olarak dans okulları, devlet okulları, ve kolejlerde ders vermeye devam etmektedir.

2009 yılında Hip Hop ve Sosyal Latin Dansları ile Dansa başlayan Poyraz ADALI Zumba, Pilates, Latin Dansları2011 yılında CITY’S Dance da asistan eğitmen olarak çalıştı..

2015 yılında ZUMBA ve 2016 yılında Mat ve Aletli Pilates Eğitmeni olan Poyraz ADALI halen Shaka Dance’da Zumba eğitmenlik yapmaktadır..

Dans yaşamına 2007 yılında başlayan Gülcanshaka dance dans okulu kozyatagi 2012 yılında Zumba Eğitmeni olana kadar geçen süre içerisinde; Sosyal Latin Dansları, Modern Dans ve Yetişkin Bale eğitimleri almış ve 2012 yılından bu yana Sahne Performansı Dansçısı ve Eğitmen olarak (YK Bankası Genel Md., BFit Ataşehir, Türk Nippon Sigorta A.Ş., Bostancı Green Park Hotel, Pleon Sportivo Ataşehir) bir çok kurumda çalışmıştır ve bu sezon ZUMBA Kid’s eğitmeni olarak Shaka Dance ailesine katılmıştır..