Küçük, sihirli dokunuşlar ile dansınız Size Özel olsun ister misiniz?

Zumba Kursu

Size uygun olacağını düşündüğümüz paketlerimiz

MİNİ PAKET ; “Aslında çok istiyorduk ilk dansımız için ders almayı ama bir türlü vakit bulamadık , düğünümüze çok az bir zaman kaldı ve bizim hala bir şarkımız ve dansımız yok” diyorsanız 2 dersten oluşan Mini Paket sizin için ideal..

STANDART PAKET ; İlk Dansınız için  yapacağımız 4 özel ders..

STANDART +  ; İlk Dansınız ile birlikte Örneğin ; Zeybek de yapmak istiyoruz dediniz ya da birkaç Oyun Havası figürü öğrenmek istediniz. O zaman 6 derslik bir Paket olsun..

SILVER PAKET ; Birlikte yapacağımız 4 ya da 6 özel ders ve Düğününüzün yapılacağı Mekanda düğünden önce bir saat prova..

Neden Düğün Dansı Dersi Almalısınız?

 • Sürprizlerin En Güzeli

  Düğün gecenizde tüm davetlileri şaşırtacak, hoş bir sürpriz yapmanızı sağlayan düğün dansı dersleri sayesinde herkesin beğenisini kazanacak özel bir dans gösterinize imza atarsınız. İlginin odağında olduğunuz bu anlarda sıradanlıktan sıyrılarak, bu hoş dans sürpriziyle izleyen herkesi büyüleyebilirsiniz.

 • Düğün Gecenizi Farklı Kılın

  Herkesin aşina olduğu birkaç basit figürle düğün dansını geçiştirmek yerine bu önemli geleneği bir şova dönüştürmek, şüphesiz düğün gecenizi farkı kılacaktır. Dans sonrasında davetlilerin yüzündeki gülümsemeyi gördüğünüzde, bu özel güne hazırlanmak için ayırdığınız zamana fazlasıyla değdiğinden emin olacaksınız.

 • İlk Dansınızı Ölümsüzleştirin

  Koreografisi tamamen size özel olarak tasarlanmış bir gösteriyle ilk dansınızı zihinlere kazımanız, hayatınızın en önemli günü olan düğününüzün aşkınızla birlikte ölümsüzleşmesini sağlar. Birbirinize olan sevginizin ne kadar özel olduğunun betimlemesi olan düğün dansınızın da size özel olmasının anlamı büyüktür.

 • İstediğiniz Dansı Siz Belirleyin

  Başkaları için değil kendiniz ve eşiniz için dans edeceğiniz düğün gecenizde ilk dansta hangi müziğin çalmasını ve ne şekilde dans etmek istiyorsanız, düğün öncesinde size özel olarak hazırlanacak koreografi sayesinde müzik ve dans konusunda her şeyi siz belirleyebilirsiniz.

Adresimiz : Sarıkaya Sok. No: 5/7 Dervişoğlu Kozzy Life Şafak Apt. Dükkan 1 Kozyatağı / İstanbul
E-posta : info@shakadance.com
Telefon : 0 (216) 410 00 64
Telefon : 0 (216) 411 44 42

Sizi Hemen Arayalım!

Bugüne kadar 1000’e yakın çiftin Düğün Dansına başarılı imzalar atan Evren Büyüksarıoğlu & Shaka Dance İstanbul Anadolu Yakasının Profesyonel Düğün Dansı Dersi veren kurumlarının arasında ilk sıralardadır.

Daha ilk telefon görüşmesinden itibaren güven duymaya başladığınız Shaka Dance için; Şarkı seçiminden, mekanda provaya kadar her isteğiniz değerlidir..

Çünkü siz bizim için özelsiniz..

Hayatınızın en önemli günü olan düğünün vazgeçilmezlerinden olan düğün dansı konusunda profesyonel yardım almak, tüm gözler üzerinizdeyken ilk dansınızla yıllarca unutulmayacak bir gösteri sergilemenizi sağlar. Davetlilerin aradan yıllar geçse bile kolay kolay unutamayacağı kadar özel bir dans gösterisi sergilemenizi sağlayan bu dans derslerinde koreografi tamamen çifte özel olarak tasarlanır.

SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ