Çocuk Dans Kursu

 

Kendini daha iyi ifade eden ve mutlu çocuklar yetiştirmek isteyen tüm ebeveynler çocuk gelişiminde dansın ve müziğin büyük öneme sahip olduğunu bilir. Fiziksel gelişim kadar ruhsal ve sosyal gelişim süreçlerine de büyük katkı sağlayan çocuk dansı kursu eğitimlerimiz, özel etkinlikler için dans koreografilerinin oluşturulmasından grup eğitimlerine dek tüm miniklerin sağlıklı bir gelişim çağı geçirmesini sağlıyor ve bunu da en eğlenceli yoldan yapma fırsatı sunuyor. Çocukların özgüven kazanmasına, sosyal benliğini erken yaştan keşfetmesine yardımcı olan dans kurslarımızdaki eğitim ayrıca fiziki gelişimi pozitif yönde destekler ve gelişim döneminde büyük öneme sahip duygusal zekâ gelişimine de olumlu katkıda bulunur. Dans okulumuzda her yaştan çocuğun, kız erkek fark etmeden severek yapacağı dans türlerinde eğitim veriyoruz ve miniklerin derslerden sıkılmayacağına da garanti veriyoruz.

Çocuklar İçin Dans Kursu Eğitimlerimiz

Kurslarda eğitim veren dans hocalarımızın hepsi dans etmek kadar miniklere eğitim verme konusunda da eğitimli bireylerden oluşmakta, işinde ne kadar profesyonel olursa olsun eğitimi bir iş olarak görmediği ve çocuklar için dans kursu eğitimlerini severek verdiğinden, minikler eğitimi ders olarak görmez. Çocuklara eğlenceli saatler geçirmeyi vaat eden çocuk dans kursu eğitimlerimiz Latin danslarından bale ve hiphop gibi farklı tarzlara kadar istekleriniz doğrultusunda şekillenmektedir. Minikler için eğlenceli zaman geçirme aynı zamanda severek bir parçası olacakları, yepyeni bir sosyal gruba dâhil olma anlamına gelen çocuk dans eğitimi ritim duygusunun erken yaşta gelişmesine, sinir sisteminin hareketlerle kısa sürede uyum sağlamasına yardımcı olacaktır.

Çocuklar İçin Dans Kurslarımızın Kayıtları Devam Ediyor

Haftanın dilediğiniz günlerinde çocuklarınız için istediğiniz dans ve müzik türünde eğitim veriyoruz. Yeni grup kayıtlarımız başladığı gibi ayrıca yılsonu ve özel gün etkinlikleri için çocuklarınıza dans koreografileri hazırlıyor, herkesin beğenisini kazanacak dans performansları sergilemesini sağlıyoruz. Bedensel, ruhsal ve sosyolojik gelişim süreçlerine olumlu katkı sağlayan bu sosyal etkinliğin parçası olan çocukların çok daha mutlu olacağını unutmayın ve devam çocuk dans kursu eğitimlerimize kayıt için acele edin. Çocuklar için verdiğimiz dans eğitimleri veya diğer dans kurslarımızla ilgili tüm sorularınız için telefonla veya sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.