Neden Barpiyo Yapmalısınız?

Zumba Kursu
 • Yağ Oranınızı Barpiyo ile Dengeleyin

  Kas sisteminin tamamını etkili şekilde çalıştıran Barpiyo egzersizleri isten vücut bütünü ister bölgesel kas grupları olsun, yoğun biçimde çalışan kaslar sayesinde yüksek miktarda yağ yakılmasını sağlar. Bu yoğun kas hareketleri için ihtiyaç duyulan enerji yağ depolarından karşılandığından, düzenli Barpiyo sayesinde yağ oranı kısa sürede istenen seviyelere düşürülebilir.

 • Metabolizmanızı Dinç Tutun

  Kas gruplarını efektif şekilde çalıştırma imkanı sunarak yüksek miktarda yağ yakılmasını tetikleyen Barpiyo egzersizleri aynı zamanda metabolizmayı da hızlandırır. Vücut genelinin aktif bir biçimde kullanıldığı bu egzersizler sırasında dolaşım sistemi de faal olduğundan, egzersizden sonra gün boyunca metabolizmanız daha hızlı çalışacaktır. Barpiyo bu özelliğiyle kilo vermek isteyenler için de idealdir.

 • Kronik Yorgunluğa Barpiyo ile Kesin Çözüm

  Şehir hayatının getirdiği direnç kaybına bağlı olarak ortaya çıkan ve kronik hale dönüşen yorgunluk şikâyetlerinden kısa sürede kurtulmanızı sağlayan Barpiyo egzersizleri, vücudunuzun direncini hızla arttırır. Barpiyo ile bedeniniz daha dayanıklı hale geldiğinden gün boyu enerjinizin arttığını hisseder ve kronik yorgunluk şikâyetleriyle geri dönmemek üzere vedalaşırsınız.

 • Daha Estetik ve Çekici Vücut Hatları

  Bale disiplinlerinin kullanıldığı egzersizlerden yoganın esneklik, pilatesin kas gruplarını hedefleyen çalışmalarına pek çok farklı egzersizin harmanlandığı Barpiyo hem iskelet sistemi hem de kas sisteminin desteklenmesini sağlar. Kas gruplarınızın daha ince ve uzun görünmesine yardım olan bu egzersizler sayesinde duruş bozukluklarından kaynaklı kötü görünüm ve ağrılardan da kurtulabilirsiniz.

 • Hayalinizdeki Vücuda Barpiyo ile Sahip Olun

  Vücudu şekillendirmek için tercih edebileceğiniz en etkin egzersiz programlarından olan Barpiyo çok daha çekici hatlara sahip olmanızı sağlayacaktır. İnce ancak çekici vücut hatları için kas gruplarını özel egzersizlerle şekillendirmeyi hedefleyen Barpiyo ile vücut hatlarınızın, beklediğinizden de kısa sürede değiştiğini göreceksiniz.

Adresimiz : Sarıkaya Sok. No: 5/7 Dervişoğlu Kozzy Life Şafak Apt. Dükkan 1 Kozyatağı / İstanbul
E-posta : info@shakadance.com
Telefon : 0 (216) 410 00 64
Telefon : 0 (216) 411 44 42

Sizi Hemen Arayalım!

Klasik fitness egzersizlerinden sıkılanlara yepyeni bir egzersiz sistemiyle çalışma fırsatı sunan Barpiyo; bale, pilates ve yoganın birleşiminden oluşan oldukça eğlenceli bir fitness sistemidir. Günümüzün egzersiz trendi olan Barpiyo sayesinde yoganın dinginliğine, pilatesin diriliğine ve balenin zarafetine tek bir egzersiz programıyla sahip olabilirsiniz. Dünyaca ünlü Vicroria’s Secret mankenlerinin yeni gözdesi olan Barpiyo egzersizlerinin bedensel faydalarıysa saymakla bitmeyecek kadar fazla…